Spolupráce se školami

Na stavárnu bez přijímaček

Toužíte být o krok napřed před ostatními? Chcete vědět jak to na stavárně chodí? Právě teď máte jedinečnou příležitost!

Máte-li zájem pracovat pod odborným vedením studenta doktorského studia, vyberte si z nabídky pro Vás zajímavé téma a zaregistrujte se. Ozve se Vám odborný garant tématu a zasvětí Vás, v čem celá práce spočívá. Pod jeho vedením vypracujete na dané téma odbornou práci, kterou obhájíte před komisí odborníků z naší fakulty. Potom máte cestu ke studiu na naší fakultě bez přijímacích zkoušek volnou!

Téma: Využiti GIS při sběru dat v oblasti kolejové dopravy

kapacita studentů: 1 přihlášeno: 0 přijato: 0

Anotace

Aby bylo možné kvalitně spravovat dopravní stavby a jejich příslušenství, je nezbytné, aby byla zajištěna jejich podrobná evidence. K tomuto účelu se využívají moderní prostředky GIS, které disponují nástroji pro vytváření datových struktur a jejich analýzu. Téma zahrnuje sběr dat z oblasti kolejové dopravy a jejich využiti při pasportu dopravních staveb s cílem vytvořit jednoduchého IS z oblasti kolejové dopravy. Předpokládá se orientace na software firmy ArcGIS. Při zpracování bude využito znalosti, dovednosti, hardware a software ústavu.

Garant

Ing. Dušan Janoštík, Ph.D. Tel: +420 541 147 324 e-mail: janostik.d@vutbr.cz

Termín pro registraci vypršel

Registrace byla možná od do .