Typy nabídek

 • Statik stavebních konstrukcí Losík statika, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: OLOMOUC

  Společnost Losík statika, s.r.o. byla založena v lednu 2018 na profesní praxi Ing. Václava Losíka, Ph.D., autorizovaného inženýra pro statiku a dynamiku staveb. Jsme statici z Prahy a Olomouce a aktuálně rozšiřujeme svůj tým. Pracujeme na projektech bytových domů, základních škol, architektonicky atraktivních vil i rodinných domů, vodních staveb.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí Eurodach s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Pohořelice

  Téměř 20let vyrábíme střešní vazníkové konstrukce, krovy a střechy na klíč. Disponujeme moderním strojním vybavením, např. CNC linka Hundegger na přesné opracování krovů nebo lisovací linka na příhradové vazníky. Konstrukce připravujeme v CAD/CAM software Sema a Pamir. Dodáváme individuální dřevostavby na klíč nebo hrubé konstrukce pro firmy. K přípravě zakázek používáme i 3d laserové skenování objektů. Do našeho projekčního týmu hledáme nového kolegy/kolegyni na pozici Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí.

  Podrobnosti nabídky

 • TECHNICKÝ INŽENÝR/KA V TERÉNU HILTI ČR SPOL. S R. O.

  práce na plný úvazek místo: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj nebo Praha a severozápad Čech

  Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 32 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

  Podrobnosti nabídky

 • PROJEKTANT / PROJEKTANTKA POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ŘEŠENÍ Ing. Libor Konečný

  práce na plný úvazek místo: Blansko u Brna

  Pro oblast zpracování projektů požární bezpečnosti staveb hledáme nové spolupracovníky na pozici Projektant požárně bezpečnostního řešení.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant/ka dopravních staveb Dopravní projektování, spol. s r. o.

  práce na plný úvazek místo: 28. října 3388/111, Ostrava nebo Křížkovského 5, Olomouc

  Dopravní projektování, spol. s r. o. je projekční a inženýrská organizace, která byla založena již roku 1997 a vystupuje tak na trhu jako stabilní společnost. Věnujeme se projektování zejména dopravních staveb, ale také staveb pozemních, mostních, máme vlastní dopravní technology, geodety. Jsme špičkou v projektování kolejových staveb a jsme hrdí na rozsáhlou praxi v tomto oboru. Investujeme do moderního SW i HW vybavení a svých zaměstnanců si vážíme a řádně se o ně staráme.

  Podrobnosti nabídky

 • ARCHITEKT/ARCHITEKTKA DKarchitekti, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Brno

  Architektonicko-projekční kancelář dkarchitekti hledá nové kolegy se zkušenostmi a chutí ponořit se do náročných a super zajímavých projektů na pozici Architekt/ka. Jsme mladí a motivovaní, ale i ostřílení praxí. Pro náročné klienty tvoříme kvalitní a mimořádné stavby. Nechybí přátelská a neformální atmosféra.

  Podrobnosti nabídky

 • Architektonicko-projekční kancelář dkarchitekti hledá nové kolegy DKarchitekti, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Brno

  Architektonicko-projekční kancelář dkarchitekti hledá nové kolegy se zkušenostmi a chutí ponořit se do náročných a super zajímavých projektů na pozici Architekt/ka Jsme mladí a motivovaní, ale i ostřílení praxí. Pro náročné klienty tvoříme kvalitní a mimořádné stavby. Nechybí přátelská a neformální atmosféra. Více o nás na www.dkarchitekti.cz

  Podrobnosti nabídky

 • BIM - VDC koordinátor pro dopravní stavby Skanska

  práce na plný úvazek místo: Praha, Pardubice, Olomouc

  Přidejte se k nám jako VDC koordinátor a staňte se architektem digitálního světa v dopravním stavitelství!Jste nadšenec pro stavební technologie a máte oko pro detail? Máme pro vás ideální pozici, kde vaše dovednosti přijdou vhod. Jako VDC Koordinátor budete nejen spravovat komplexní informační modely staveb, ale také dotvářet chybějící kousky digitálního puzzle. Připravíte modely pro navádění strojů a koordinaci výstavby, a to vše s nejmodernějšími nástroji společnosti Autodesk, jako je Civil3D, Revit nebo NavisWorks. Zároveň se podíváte i do terénu a osaháte si nejrozšířenější metody pro sběr dat – od laserových skenerů až po drony. Ale to není vše! Budete také školit naše týmy v nejnovějších technologiích a pomůžete nám se stát průkopníkem inovací. Připojte se k nám a buďte jedním z prvních, kdo pomůže přivést stavitelství do nové éry!

  Podrobnosti nabídky

 • Energetik/Energetička Mendelova univerzita v Brně

  práce na plný úvazek místo: Brno

  Jsme moderní univerzita, vyučujeme a zkoumáme zemědělství, lesnictví, ekonomické a technické obory v regionálních i mezinárodních souvislostech. Od roku 2018 jsme držitelem ocenění HR Excellence in Research Award za rozvoj péče o zaměstnance, které nám jako první české vysoké škole udělila Evropská komise.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant liniových telekomunikačních staveb NCS s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Ve firmě NCS (zabývající se řešením energií v domácnostech a firmách) hledáme do svého týmu člověka na pozici projektant liniových telekomunikačních staveb. V současné době rosteme. Jak v oblasti projektů, které nově realizujeme, tak do šířky v těch stávajících. Na vše, co děláme, už nám síly nestačí, a tak jsme se rozhodli najít spolehlivé a samostatné parťáky do týmu, kteří s námi potáhnou za jeden provaz.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant vytápění a chlazení, Projektant zdravotechniky CM projekt, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá do svého týmu projektanty na pozice: Projektant vytápění a chlazení a Projektant zdravotechniky. Náplní práce bude vypracování projektů vytápění a chlazení, zdravotechniky.

  Podrobnosti nabídky

 • Technický specialista/ka PKV BUILD s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Vlněna Office Park, Vlněna 526/3, 602 00 Brno

  Jsme PKV, techničtí konzultanti v energetice a jediný partner firem pro energetiku. Tu řešíme v rozsahu, který u nás nemá obdoby. I proto jsme se v rámci jedné́ dekády vypracovali na lídry trhu.Zpracováváme energeticko-úsporné projekty, audity, projektujeme fotovoltaické elektrárny, ESG strategii, hledáme úsporná opatření pro modernizaci podniků a mnohem více. Tím klientovi šetříme i miliony korun ročně.

  Podrobnosti nabídky

 • Technik - vhodné i pro absolventy Atelier DEK

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Stavebniny DEK a.s. - úspěšná společnost s více než 30-ti letou historií v ČR, hledá pro svoji technickou složku ATELIER DEK nového kolegu/kolegyni. Tato pozice ve společnosti poskytuje technické zázemí regionálním konzultačním technikům, realizačním firmám a projektantům a současně se podílí na rozvojových projektech společnosti.

  Podrobnosti nabídky

 • Technik Atelieru DEK! Atelier DEK

  brigáda místo: Praha, Plzeň, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Zlín + celá ČR

  ATELIER DEK zastřešuje od roku 1997 technické specialisty v holdingu DEK a.s. Pod taktovkou  ATELIERU DEK probíhá vývoj a výzkum, poradenství a projektování hydroizolačních, tepelněizolačních konstrukcí staveb a specializované činnosti v oblasti diagnostiky poruch staveb, hydroizolační techniky, stavební fyziky a energetiky.

  Podrobnosti nabídky

Máte nabídku práce pro studenty ke zveřejnění?

Další nabídka služeb