Typy nabídek

 • PROJEKTANT / PROJEKTANTKA POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ŘEŠENÍ Ing. Libor Konečný

  práce na plný úvazek místo: Blansko u Brna

  Pro oblast zpracování projektů požární bezpečnosti staveb hledáme nové spolupracovníky na pozici Projektant požárně bezpečnostního řešení.

  Podrobnosti nabídky

 • Statik - konstruktér ŽB konstrukcí LOBSTAV spol. s r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Firma LOBSTAV spol. s r.o., Rostislavovo nám. 11, Brno, působící od roku 1991 v oboru statika - montované ŽB skelety (projekty, dodávka i montáž) hledá do svého týmu spolupracovníka - spolupracovnici na tvorbu výrobních výkresů, případně projektů a montážní dokumentace.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant pozemních staveb Projekční architektonická kancelář spol. s r.o. ing. arch. V.Steinhauserová

  práce na plný úvazek místo: Brno

  Hledáme nového kolegu do našeho ateliéru, který funguje už více než 30 let.  Navrhujeme občanské a bytové stavby pro veřejný i soukromý sektor, soustředíme se na specializované stavby pro zdravotnictví a školství. Pracujeme na velkých, zajímavých projektech, od studií až po realizační dokumentaci, řešíme jejich povolování a účastníme se formou autorského dozoru jejich realizace.

  Podrobnosti nabídky

 • PROJEKTANT POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI STAVEB KERB s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Vypracování požárně bezpečnostního řešení stavby dle norem řady ČSN 73 08xx v rozsahu vyhl. 246/2001 Sb. s následným projednáním dokumentace s dotčenými orgány státní správy.

  Podrobnosti nabídky

 • Architekti a projektanti pozemních staveb IMAG Architekt, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Hledáme absolventa nebo studenta pro rozšíření projekčního teamu společnosti IMAG Architekt v Brně. Nabízíme práci na zajímavých projektech po celé republice v oblasti komerčních objektů, občanské vybavenosti a bytové výstavby v kolektivu mladých i zkušených projektantů na plný úvazek i při studiu.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant ŽPSV s.r.o., Veselská 911, Ostrožské Předměstí, 687 24 Uherský Ostroh

  práce na plný úvazek místo: Závod Realizace staveb, Oddělení projekce, Brno

  ŽPSV s.r.o. je společnost s více než sedmdesátiletou historií a je tradičním dodavatelem betonových výrobků pro stavebnictví se zaměřením na dopravní (železniční, silniční) a pozemní stavby.

  Podrobnosti nabídky

 • FACILITY COORDINATOR / MANAGER BKR ČR s.r.o. – skupina VELUX

  práce na plný úvazek místo: Jihomoravský kraj - Vyškov

  Skupina VELUX je mezinárodní rodinný podnik se silným finančním zázemím a každý rok dokážeme vytvořit skutečný vliv opětovným investováním do společnosti, našich zaměstnanců a planety prostřednictvím našich nadací. Kromě jiných našich hodnot „odvaha“ a „vzájemný respekt“ definují to, jak chceme přispět světu.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant/ka Projektum s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Jsme zkušený tým projektantů. Zajišťujeme komplexní projekční a inženýrskou činnost v oblasti pozemních staveb. Projektujeme metodou BIM. Naši spokojení klienti jsou majitelé rodinných a bytových domů, soukromí investoři a státní instituce.

  Podrobnosti nabídky

 • ARCHITEKT, STAVAŘ – student i absolvent Dkarchitekti, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Architektonicko-projekční kancelář dkarchitekti hledá nové kolegy se zkušenostmi a chutí ponořit se do náročných a super zajímavých projektů na pozici architekt/stavař - architektka/stavařka  Jsme mladí a motivovaní, ale i ostřílení praxí. Pro náročné klienty tvoříme kvalitní a mimořádné stavby. Nechybí přátelská a neformální atmosféra.

  Podrobnosti nabídky

 • REFERENT SPECIÁLNÍCH ČINNOSTÍ – PROJEKTANT – vhodné i pro absolventy VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

  práce na plný úvazek místo: Žďár nad Sázavou

  VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní místo REFERENT SPECIÁLNÍCH ČINNOSTÍ – PROJEKTANT – vhodné i pro absolventy

  Podrobnosti nabídky

 • PROJEKTANT AGPOL s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Olomouc

  Projekční kancelář AGPOL s.r.o. v Olomouci se specializací na vodní hospodářství, liniové stavby, městskou infrastrukturu a ekologii působící na trhu od r. 1991 přijme spolupracovníka na pozici PROJEKTANT. Zabýváme komplexními projekty rozsáhlejších liniových staveb ve všech stupních projektu od investičních záměrů až po dokumentaci pro realizaci. Zaměřujeme se na detail a precizní provedení. Máme silný a zkušený tým projektantů - přijď mezi nás … Pozice je vhodná nejen pro projektanty s praxí, ale i pro absolventy, kterým pod dohledem zkušených odborníků zajistíme veškeré nutné zaškolen Vítáme vzájemnou spolupráci již během studia, např. brigáda či zkrácený úvazku s možností po ukončení studia nastoupit na hlavní pracovní poměr.

  Podrobnosti nabídky

 • Učitel odborných předmětů SŠ Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, p. o.

  práce na plný úvazek místo: TRUTNOV

  Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, p. o., Škola má i odloučené pracoviště v Teplicích nad Metují. Na pracovišti Trutnov se vyučují tříleté stavební obory (Truhlář, Tesař, Zedník a Instalatér) a gastronomické obory Cukrář a Pekař, které jsou pro oblast Trutnovska nezbytné.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektantka/projektant pozemních staveb atelier3, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Jsme tým projektantů a architektů, kteří přistupují k projektům komplexně, s respektem ke klientovi a důrazem na kvalitu návrhu. Pracujeme na širokém spektru projektů, ale primárně se soustředíme na bytové, rezidenční a občanské stavby. Osou všech projektů je energeticky úsporná a trvale udržitelná výstavba.

  Podrobnosti nabídky

 • Hledáme PROJEKTANTKU / PROJEKTANTA KOSTKA projekt s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: ČR, Jihočeský kraj, České Budějovice

  KOSTKA projekt je projekční kanceláří, je stavebnicí kde kostky představují odborníky a jejich profese. Již 8 let stavíme pro každý projekt nový tým, dle charakteru projektu a investora. Řešíme projektové dokumentace ve všech potřebných stupních. Zajišťujeme potřebná povolení stavebních záměrů.

  Podrobnosti nabídky

 • STAVBYVEDOUCÍ JUNIOR - PRO ABSOLVENTY A STUDENTY Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

  práce na plný úvazek místo: Pardubice

  Firmu Chládek a Tintěra Pardubice můžete znát již 30 let! Každý den jsme na stavbách budov, silnic i železnic. Za ty tři desítky let jsme nasbírali nemálo zkušeností. Jsme výjimečným zaměstnavatelem také pro své férové mezilidské vztahy. Všichni jsme jedna Velká Parta, nejen symbolicky jsme základním stavebním kamenem holdingu enteria a.s. O našich lidech, stavbách a zajímavostech se dočteš na webu:https://velkaparta.cz/ nebo shlédni náš Instagram @enteria_holding

  Podrobnosti nabídky

 • Junior stavební inženýr - Karviná TAKENAKA EUROPE GmbH

  práce na plný úvazek místo: KARVINÁ

  Česká pobočka japonské stavební a engineeringové společnosti rozšiřuje tým o šikovného stavaře, který se chce učit pod supervizí senior projektového manažer. Půjde o dohled stavebních prací na významném projektu výstavby průmyslové haly pro zahraničního klienta v okolí Karviné.

  Podrobnosti nabídky

 • Energetický specialita - brigáda Ing. arch. Pavlína Kostelníková

  brigáda místo: BRNO / HOMEOFFICE

  Jako energetický specialista se zabývám zpracováním PENB pro všechny typy budov, dále zpracovávám podklady pro žádosti NZÚ - jak pro rodinné tak pro bytové domy. Pracuji v programu Energie. Poskytuji poradenství v rámci sítě EKIS a NZÚ Light. Spolupráce s firmou HB Projekt Plus – O společnosti (hbprojektplus.cz)  - projekční firma, zpracovává projektovou dokumentaci a vyřizuje stavební povolení pro různé typy budov – menší i větší objekty, RD, rekonstrukce, změny v užívání apod.

  Podrobnosti nabídky

 • BUKOLSKYarchitekti – pracovní nabídka BUKOLSKYarchitekti

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Hledáme kolegu / kolegyni na všech úrovních kariéry, od studentů, čerstvého absolventa po projektanta s praxí. Mladé kolegy zaučíme. Možný je plný, ale i částečný pracovní úvazek.Sídlíme v centru Brna a pracujeme na projektech od úvodních studií po realizaci. Více na www.bukolskyarchitekti.cz.

  Podrobnosti nabídky

 • Asistent stavbyvedoucího, student VŠ stavební IDS Olomouc

  práce na částečný úvazek místo: Moravskoslezský a Olomoucký kraj + okolí dle zakázek

  Hledáš praxi v oblasti stavebnictví a chceš mít přivýdělek při studiu?“Staň se součástí kolektivu IDS Olomouc!“Do našeho týmu IDS Olomouc hledáme studenty Vysokých škol se stavebním zaměřením pro dlouhodobou spolupráci s nabídkou trvalého pracovního poměru po ukončení studia.

  Podrobnosti nabídky

 • Externí technik – IČO/brigáda Vlněna Office Park, Vlněna 526/3, 602 00 Brno

  brigáda místo: BRNO

  Jsme PKV, jednička v oboru energetických konzultací. Zpracováváme projekty fotovoltaických elektráren, energetické audity, analýzy úspor, komplexní modernizaci podniků v rámci spotřeby energií i podporu při čerpání dotací.

  Podrobnosti nabídky

 • Energetický specialista – HPP/DPP PKV BUILD s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Vlněna Office Park, Vlněna 526/3, 602 00 Brno

  Jsme PKV, jednička v oboru energetických konzultací. Zpracováváme projekty fotovoltaických elektráren, energetické audity, analýzy úspor, komplexní modernizaci podniků v rámci spotřeby energií i podporu při čerpání dotací.Ve svých projektech propojujeme know-how, nástroje a procesy, které našim klientům umožňují rozvíjet energetickou soběstačnost a udržitelnost.Jako jediní zařizujeme energetické projekty v takovém rozsahu, který v Česku nemá obdoby. Letos slavíme deset let a rosteme raketovým tempem. Přidáte se k nám?

  Podrobnosti nabídky

 • Content marketingový/á specialista/ka PKV BUILD s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Vlněna Office Park, Vlněna 526/3, 602 00 Brno

  Jsme PKV, jednička v oboru energetických konzultací. Zpracováváme projekty fotovoltaických elektráren, energetické audity, analýzy úspor, komplexní modernizaci podniků v rámci spotřeby energií i podporu při čerpání dotací.Ve svých projektech propojujeme know-how, nástroje a procesy, které našim klientům umožňují rozvíjet energetickou soběstačnost a udržitelnost.Marketing máme skvěle rozjetý, ale chceme být ještě lepší. A ty nám s tím můžeš pomoct.

  Podrobnosti nabídky

 • STAVBYVEDOUCÍ JUNIOR - PRO ABSOLVENTY A STUDENTY Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

  práce na plný úvazek místo: PARDUBICE

  Firmu Chládek a Tintěra Pardubice můžete znát již 30 let! Každý den jsme na stavbách budov, silnic i železnic. Za ty tři desítky let jsme nasbírali nemálo zkušeností. Jsme výjimečným zaměstnavatelem také pro své férové mezilidské vztahy. Všichni jsme jedna Velká Parta, nejen symbolicky jsme základním stavebním kamenem holdingu enteria a.s. O našich lidech, stavbách a zajímavostech se dočteš na webu:https://velkaparta.cz/ nebo shlédni náš Instagram @enteria_holding

  Podrobnosti nabídky

 • PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR Projekce iGEO s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Podrobnosti nabídky

 • Specialista expertních měření ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE

  práce na plný úvazek místo: BRNO

  Hledáš práci v technickém oboru, zajímáš se o měřicí přístroje používané k diagnostice v železniční dopravě? Nabízíme Ti šanci stát se specialistou na kalibraci drážních měřidel, práci ve špičkově vybavených laboratořích v mladém a příjemném kolektivu.

  Podrobnosti nabídky

 • Projektant/ka technologických zařízení ve vodohospodářství VCL WATERTECH, s.r.o.

  práce na plný úvazek místo: Brno - Horní Heršpice

  VCL WATERTECH, s r.o. působí na trhu v ČR i zahraničí od r. 1994 a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností ve vodohospodářské oblasti v průmyslu, energetice atd. Realizujeme projekty na úpravny provozních vod, pitných vod, čistírny odpadních vod, řešení kalového hospodářství. Podle požadavku zadavatele vytvoříme projekt od výkresů až po realizaci.

  Podrobnosti nabídky

Máte nabídku práce pro studenty ke zveřejnění?

Další nabídka služeb