UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB – HPP | BRNO | BIM

Práce nás baví, máme ji hodně a proto hledáme posily do svého týmu. Pokud máte zájem pracovat na zajímavých projektech (bytové domy, administrativní budovy, průmyslové stavby – např. aktuálně pracujeme na polyfunkčním centru s 54 m vysokou věží a plochou téměř 30 000 m2), tak se určitě ozvěte!

Zadavatel AQUA PROCON
typ práce na plný úvazek
Místo BRNO

NÁPLŇ PRÁCE:

Jedná se o komplexní práci až do realizačních dokumentací, které si budete moci ověřit přímo na stavbě. Kromě vytváření stavebních prostorových modelů a dokumentace, se dostanete i ke koordinaci profesí, a to vše ve 3D, konkrétně v Revitu. A pokud v něm ještě nepracujete, nevadí, všechno naučíme a poradíme …

NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavou a samostatnou práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků v naší firmě,
  • možnost dalšího vzdělání a rozvoje,
  • stabilizovaný a příjemný pracovní kolektiv,
  • mimopracovní společenské aktivity v rámci pracovního kolektivu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit,
  • mobilní telefon,
  • motivující mzdové ohodnocení (základní mzda, prémie, odměny) podle pracovní pozice, znalostí a zkušeností,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc)
  • další benefity

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY:

  • vzdělání VŠ (ČVUT, VUT, jiné) nebo SŠ se zaměřením technického směru na obor pozemních staveb,
  • praxe v oboru vítána (projektová činnost ve výstavbě), není podmínkou,
  • přijmeme a zaučíme i absolventy se zájmem o obor a prohloubení znalostí,
  • znalost práce s PC, kancelářský SW, grafické SW,
  • zkušenost s projektováním v BIM (Revit) vítána, není podmínkou,
  • znalost AJ vítána, není podmínkou,
  • schopnost samostatné práce, analytické schopnosti, práce v týmu,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet.

Nástup: dle dohody, možný ihned

V případě, že máte zájem o další informace, zašlete prosím e-mail nebo přímo svůj životopis na info@aquaprocon.cz.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na budoucí spolupráci.

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/328
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum