Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí

Téměř 20let vyrábíme střešní vazníkové konstrukce, krovy a střechy na klíč. Disponujeme moderním strojním vybavením, např. CNC linka Hundegger na přesné opracování krovů nebo lisovací linka na příhradové vazníky. Konstrukce připravujeme v CAD/CAM software Sema a Pamir. Dodáváme individuální dřevostavby na klíč nebo hrubé konstrukce pro firmy. K přípravě zakázek používáme i 3d laserové skenování objektů. Do našeho projekčního týmu hledáme nového kolegy/kolegyni na pozici Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí.

Zadavatel Eurodach s.r.o.
typ práce na plný úvazek
Místo Pohořelice

Co bude náplň Vaší práce?

• Projekce dřevěných konstrukcí s jejich přípravou do výroby (export strojních dat, montážní výkresy apod.)
  • Převážně příprava příhradových vazníků (Mitek) pro rodinné domy, ale i zajímavé atypické konstrukce
  • Práce s moderními softwary Mitek Pamir a Sema Soft
  • Zaměřování reálných rozměrů staveb do výroby, např. pomocí 3D laserového skenování

Co od Vás očekáváme?

• Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • Práce v projekčním software výhodou. Pokud nemáte zkušenosti, rádi Vás zaškolíme
  • Samostatnost a pečlivost při řešení pracovních úkolů
  • Základní práce s Microsoft Office (Outlook, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Týmového ducha

Co Vám nabízíme?

• Zázemí moderní firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Nástup možný ihned
  • Stravenky hrazené zaměstnavatelem
  • Dobrý kolektiv
  • Firemní tarif od operátora T-Mobile
  • Ohodnocení dle dohody a zkušeností
  • Stálý pracovní poměr

Nabídka je převážně na hlavní pracovní poměr, ale je to dobrá příležitost i pro studenty závěrečných ročníků s pozdějším přechodem na HPP. Ze začátku možno domluvit flexibilní pracovní dobu.

Kontaktní údaje: Michal Světlík, svetlik@eurodach.cz, +420 777 894 615

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/388