Specialista GIS

Do naší firmy AQUATIS, a.s. do našeho odborného týmu na středisko „vodárenství a kanalizace“ hledáme nové kolegy nebo kolegyně na hlavní pracovní poměr (HPP) na pozici specialista gis. Předmětem nabízené práce je zpracování digitalizace a editace dat, příprava tiskových výstupů pro činnosti spojené s projekty pro plánování vodohospodářské infrastruktury. Aktuálně řešíme Aktualizaci generelu kanalizace města Brna – část kanalizace a vodovody, Územní plán města Brna – část vodovody a kanalizace, Generel kanalizace města Dačice, Vodohospodářské řešení multifunkční sportovní haly na BVV, Výstavbu vysokorychlostní tratě železnice (VRT) z Hranic do Ostravy – vodohospodářská část, Vodohospodářskou část rozvojového areálu Nová Zbrojovka a další.

Zadavatel AQUATIS, a.s.
typ práce na plný úvazek
Místo BRNO

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zpracování mapových výstupů souvisejících s plánováním vodohospodářské infrastruktury.
  • Zpracování situačních a výkresových výstupů projektových dokumentací.

POŽADUJEME

  • Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost.
  • Minimálně středoškolské vzdělání. Vzdělání technického zaměření výhodou – vodní hospodářství, popř. přírodovědného směru (geoinformatika, kartografi e, geografi e).
  • Praxe v oboru výhodou (není podmínkou), vhodné i pro absolventy.
  • Orientace v mapových a výkresových podkladech, orientace v problematice prostorových informací.
  • Základní schopnost práce v softwarech ArcMap (případně QGIS, ArcGIS Pro), AutoCAD, Microsoft Offi ce – možnost zaškolení.
  • Zájem o danou problematiku, kreativní přístup k práci, zájem o sebevzdělání, touhu se učit novým věcem.
  • Schopnost práce v týmu. Řidičské oprávnění skupiny B výhodou.

NABÍZÍME

  • Prostředí stabilní a úspěšné fi rmy s dobrým jménem a dlouholetou tradicí.
  • Práce na zajímavých projektech v kolektivu odborníků, možnost učit se od zkušenějších kolegů.
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost dalšího vzdělání a rozvoje.
  • Pružná pracovní doba s pevnou pracovní dobou 9:00 – 14:00 hod, týden dovolené navíc.
  • Mzdový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení.
  • Příspěvek na stravování na účet společně s výplatou.
  • Karta Multisport pro sportovní a relaxační aktivity, volnočasová karta. Mobilní telefon. Firemní akce.
  • Možnost jazykového vzdělání.

Kontakt

V případě zájmu nebo pro více informací kontaktujte Ing. Filipa Klimšu na filip.klimsa@aquatis.cz, (+420) 541 554 332

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/558
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum