Asistent stavebního manažera – student VUT

Ve spolupráci s vedoucím projektu bude zodpovědný za koordinaci zhotovitelů na stavbě, kontrolu kvality prováděných prací, kontrolu nad dodržováním požadavků BOZP, sepisování vad a nedodělků včetně řešení jejich odstranění, řešení případných reklamací na realizované zakázce. Bude se účastnit kontrolních dní stavby. Pozice je vhodná pro absolventa nebo jako brigáda při studiu od 3. ročníku.

Zadavatel RUBY Project Management s.r.o.
typ práce na plný úvazek
Místo Brno, po domluvě možnost i v Praze

Co požadujeme

• VŠ vzdělání ve stavebním oboru od 3.ročníku
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • týmový hráč
  • aktivní přístup
  • ochota učit se
  • být komunikativní

Nabízíme

• příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na firemních večírcích a teambuildingových akcích
  • možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy
  • možnost školení pro profesní rozvoj
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech

Lokalita - Brno, po domluvě možnost i v Praze

RUBY Project Management s.r.o.

Jsme konzultační, stavebně-manažerská a projekční společnost. Poskytujeme profesionální služby napříč celým životním cyklem projektu - od naplánování a přípravy investičního projektu, zpracování kompletní projektové dokumentace, přes realizaci výběrových řízení, koordinaci a řízení stavby až po její předání a zahájení provozu. Nabízíme práci jak čerstvým absolventům, tak i studentům formou brigády během studia. Pokud máte chuť pracovat v dynamické společnosti a podílet se na významných projektech v oblasti průmyslové i komerční výstavby, rádi se s vámi osobně setkáme.

Tereza Pavlíčková

+420 731 410 629,  tereza.pavlickova@ruby-pm.com