Spolupráce se školami

Na stavárnu bez přijímaček

Toužíte být o krok napřed před ostatními? Chcete vědět jak to na stavárně chodí? Právě teď máte jedinečnou příležitost!

Máte-li zájem pracovat pod odborným vedením studenta doktorského studia, vyberte si z nabídky pro Vás zajímavé téma a zaregistrujte se. Ozve se Vám odborný garant tématu a zasvětí Vás, v čem celá práce spočívá. Pod jeho vedením vypracujete na dané téma odbornou práci, kterou obhájíte před komisí odborníků z naší fakulty. Potom máte cestu ke studiu na naší fakultě bez přijímacích zkoušek volnou!

Téma: Studium moderních trendů v technologii betonu - vlastnosti superplastifikační přísady

kapacita studentů: 1 přihlášeno: 0 přijato: 0

Anotace

Pod dohledem doktoranda bude mít student za úkol připravit betonovou směs, která odpovídá moderním standardům dnešních dob s využitím vybrané superplastifikační přísady. Seznámí se tak se základními složkami betonu, včetně superplastifikační přísady a v podmínkách zkušební laboratoře na ústavu THD si vyzkouší běžné zkušební metody na čerstvém a ztvrdlém betonu. Student následně zpracuje závěrečnou práci v rozsahu 20ti stran, kde popíše: použité vstupní materiály, způsob přípravy betonové směsi a zhodnotí změnu vlastností betonu se superplastifikační přísadou, včetně tabulárního a grafického vyhodnocení výsledných zkušebních metod. Doktorand bude dohlížet na práci studenta, radit mu v případě nouze a povede ho k úspěšnému obhájení této práce.

Garant

Ing. Matěj Prudil e-mail: prudil.m@fce.vutbr.cz

Termín pro registraci vypršel

Registrace byla možná od do .