doc. Mgr.

Ivo Kusák

Ph.D.

FYZ – Assoc. professor

+420 541 147 663
Ivo.Kusak@vut.cz

Creative work

  • LUŇÁK, M.; KUSÁK, I.: pripravek na ektrody 1; Přípravek na přiložení deskových elektrod na plátové vzorky různé tloušťky. Ústav fyziky FAST http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Pripravek_na_deskove_elektrody.pdf. URL: http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Pripravek_na_deskove_elektrody.pdf. (funkční vzorek)

  • KUSÁK, I.; LUŇÁK, M.: Přípravek na elektrody 2; Přípravek na uchycení válcových a deskových elektrod vkládaných do čerstvého betonu. Ústav Fyziky FAST VUT http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Pripravek_teflon_na_valcove_a_deskove_elektrody.pdf. URL: http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Pripravek_teflon_na_valcove_a_deskove_elektrody.pdf. (funkční vzorek)

  • LUŇÁK, M.; KUSÁK, I.; PAZDERA, L.: Black Box II; Přepínací aparatura pro 32 čidel a 5 měřících přístrojů. Ústav Fyziky FAST VUT v Brně, http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Prepinaci_aparatura_pro_32_cidel_a_5_mericich_pristroju.pdf. URL: http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~lunak/Prepinaci_aparatura_pro_32_cidel_a_5_mericich_pristroju.pdf. (funkční vzorek)

  • KUSÁK, I.; LUŇÁK, M.: laboratorni cerpadlo; Laboratorní tepelné čerpadlo – stanovení a optimalizace topného faktoru. Ústav Fyziky FAST VUT v Brně, http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~kusak/laborky/cerpadlo.pdf. URL: http://kf.fyz.fce.vutbr.cz/~kusak/laborky/cerpadlo.pdf. (funkční vzorek)