UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Společnost NWT a.s. hledá kolegu studenta na dlouhodobou brigádu do divize Elektro

Nadčasové produkty, chytrá řešení a nejvyšší možná kvalita tvoří stěžejní pilíře holdingu, jehož cílem je být na trhu v první trojce ve všech sektorech, kterým se věnuje. Investujeme do inovativních projektů a start-upů zaměřených na trvale udržitelný rozvoj i celosvětovou environmentální politiku. Již několik let patříme mezi 100 nejlepších českých firem. Srdcem NWT je bývalé baťovské obilní silo ve Zlíně. S pobočkami na Slovensku, v Anglii a na Kypru zaměstnáváme pracovníky v oborech zemědělství, stavebnictví, informační technologie a energetické úspory

Zadavatel NWT a.s.
typ práce na plný úvazek
Místo Zlín, Brno, Praha

Náplň práce:

  • Administrativní práce
  • Tisk technických výkresů
  • Příprava dokumentů pro předání stavby
  • Kopírování

Požadované dovednosti:

  • MS Excel
  • MS Word
  • AutoCAD
  • Orientace v informacích
  • Samostatnost
  • Flexibilita
  • Efektivní komunikace

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní úvazek
  • Získání pracovních zkušeností
  • Možnost spolupráce do budoucna

Váš životopis zašlete prosím Jitce Válkové, HR Manažerce (e-mail: jitka.valkova@nwt.cz, tel.: 720 060 291).

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/256
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum