UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Projektant / BIM modelář

Společnost Energy Benefit Centre a.s. zajišťuje projektové dokumentace všech stupňů se zaměřením na BIM, energetické posudky, dotace a administraci dotačních projektů. Hlavním zaměřením je orientace na snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních budov, pasivních plusových a instalace obnovitelných zdrojů energie.

Zadavatel Energy Benefit Centre a.s.
typ práce na plný úvazek
Místo PRAHA

Náplň práce:

  • Projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • Vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • praxe výhodou, možné i pro absolventy
  • znalost Autocad, Revit výhodou
  • Chuť, schopnost a ochota se učit a zdokonalovat v projektování a v BIM

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení – 35 - 55 tis. Kč/měsíc - dle praxe a vzdělání
  • Náborový příspěvek - po zk. době (BIM, BIM – TZB)
  • Předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací
  • Spolupráci na zajímavých projektech veřejných budov v energeticky pasivním standardu
  • Možnost spolupráce i na zkrácený pracovní úvazek
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (např. MultiSport karta)
  • Pružná pracovní doba
  • Profesní růst a vzdělávání

Kontakt:

Kateřina Adamičková
Personalistka

mob.: +420 770 162 582
e-mail: katerina.adamickova@energy-benefit.cz
Energy Benefit Centre a.s., Křenova 438/3, 162 00 Praha 6

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/344
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum