UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

PLACENÁ STÁŽ VE STAVEBNICTVÍ

Chceš se dozvědět něco nového, získat praxi a k tomu si ještě vydělat? Studuješ vysokou školu nejlépe se stavebním nebo jiným technickým zaměřením? Pokud jsi na všechny tyto otázky odpověděl/a ano, tak určitě pokračuj ve čtení.

Zadavatel ATEMIT, s.r.o.
typ odborná stáž
Místo BRNO a další

Chceš se dozvědět něco nového, získat praxi a k tomu si ještě vydělat? Studuješ vysokou školu nejlépe se stavebním nebo jiným technickým zaměřením? Pokud jsi na všechny tyto otázky odpověděl/a ano, tak určitě pokračuj ve čtení.

Česká podlahářská firma Atemit, s.r.o. pořádá pro studenty stavební fakulty již 5. ročník placeného letního vzdělávacího programu Letní akademie.

Jak Letní akademie funguje?

• Budeš u nás 5 dní v týdnu. První měsíc (od 27.6.2022) bude probíhat formou školení, druhý měsíc budeš přiřazen do konkrétního týmu a budeš pracovat na reálných projektech. Obě části Akademie jsou placené - to znamená, že ti platíme i za to, že tě něco nového naučíme. :)
  • V případě oboustranné spokojenosti se můžeme po skončení akademie domluvit na dlouhodobé brigádě při studiu, která může přejít i v trvalý pracovní poměr.
  • Vyzkoušet si můžeš práci v obchodním týmu, týmu stavbyvedoucích, na pozici asistenta při výstavbě nového firemního objektu, případně v oddělení marketingu a HR a sám/sama posoudíš, zda ti daná pozice vyhovuje.
  • Ty a další studenti budete rozděleni do týmů v Brně, Hradci Králové a Frýdku-Místku (dle tvého bydliště a preferencí). Úvodní školení bude probíhat v Brně (pokud nebydlíš v Brně nebo okolí, ubytování zajistíme a uhradíme).

Jsi tím správným pro nás?

• Jsi ideálně studentem stavební nebo jiné technické fakulty, případně se chceš věnovat technickému oboru.
  • Můžeš nám věnovat celé prázdniny (samozřejmě je možné se domluvit na volnu - ať už kvůli dovolené nebo třeba prázdninovým školním aktivitám).
  • Ideálně jsi ve 3. ročníku a výše. Ale pokud jsi v nižším ročníku a troufáš si, tak se určitě také přihlas. ;)
  • Jsi pečlivý/á, férový/á a dotahuješ věci do konce.
  • Řidičský průkaz skupiny B je výhodou.

Co můžeš účastí v Akademii získat?

• Nové informace ze zajímavého oboru stavebnictví, a to z rukou špičkových odborníků na průmyslové podlahy.
  • Možnost si vydělat a k tomu získat odborné znalosti a praxi.
  • Certifikát o absolvování stáže.
  • Možnost seznámit se s absolventy, kteří u nás po absolvování studia začali budovat svou kariéru.
  • Možnost spolupráce na závěrečné práci.

Zaujali jsme tě?

Tak nám pošli svůj životopis a pár řádků, proč bychom si do akademie měli vybrat právě tebe a my se ti ozveme s bližšími informacemi. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Kontakt:

Ing. Tereza Mašková