FACILITY MANAGER JUNIOR

Do týmu správy Business Complexu Titanium aktuálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici FACILITY MANAGER JUNIOR.

Zadavatel JRA Management, s.r.o.
typ práce na plný úvazek
Místo BRNO, Nové sady 25

Náplň práce:

  • Správa Business Complexu Titanium Brno
  • Zajištění běžného provozu, organizace revizí a oprav nemovitostí a jejich technologických zařízení
  • Řešení havarijních stavů a krizových situací
  • Komunikace s dodavateli a aktivní kontakt s nájemci
  • Poskytování služeb nájemcům
  • Pravidelný reporting a vedení provozní dokumentace
  • Budování a spoluřízení týmů údržby, úklidu, ostrahy a recepce a podílení se na výběru zaměstnanců
  • Drobná personalistika
  • Spolupráce se senior FM managerem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Znalost čtení a používání stavebních výkresů a dokumentace výhodou
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Pracoviště v centru města Brna
  • Získání a rozvoj manažerských zkušeností v oblasti pronájmu a správy nemovitostí
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, telefon a notebook i k soukromým účelům, sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti…)

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy s fotografií, případně s referencemi na email: kristyna@jram.cz

Budeme rád, když přiložíte motivační dopis nebo pár slov o sobě.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/546
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum