FAST JOB DAYS

Nestihli jste navštívit veletrh pracovních příležitostí FAST JOB DAYS 2022? Pořád máte k dispozici kontakty na všechny společnosti, které se letošního ročníku zúčastnili. Tak neváhejte, pište, volejte a neváhejte zajistit si brigádu, pracovní poměr nebo firemní stipendium!

Kdy


9.00 — 16:00

Kde

Atrium budovy D

Metrostav a.s.

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí.
Nabízíme vám odborné praxe na velkých a zajímavých stavbách a také možnost získat finanční motivační stipendium. Uplatnění u nás najdou i absolventi a absolventky všech stavebních oborů. Staňte se i vy součástí Metrostavu.

Kontaktní osoba

Markéta Purnochová

+420 702 284 272,   marketa.purnochova@metrostav.cz

ČEPS a.s.

ČEPS, a.s., působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 kV a 220 kV). Udržuje, obnovuje a rozvíjí 44 rozvoden se 79 transformátory. Poskytuje přenosové služby a služby spojené se zajištěním rovnováhy mezi výrobou a spotřebou elektrické energie v reálném čase. Společnost ČEPS je začleněna do evropských struktur. Zajišťuje přeshraniční přenosy pro export, import a tranzit elektrické energie. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v ČR i v Evropě.
Společnost ČEPS Invest je inženýrsko-dodavatelskou organizací rozvodných zařízení pro elektroenergetiku. Předmětem činnosti společnosti ČEPS Invest je zajištění technického a projektového řešení staveb, komplexní inženýrské činnosti.

Kontaktní osoba

Robin Helebrant

+420 720 032 875,   helebrant@ceps.cz

OHLA ŽS, a.s.

OHLA ŽS, a.s., je dynamická multioborová stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, údržbu i rekonstrukci. Na stavebním trhu působí bezmála 70 let a patří k největším a nejvýznamnějším firmám v oboru v České republice. Společnost je od roku 2003 součástí nadnárodní španělské stavební skupiny OHLA. Rozsah činnosti OHLA ŽS, a.s., zahrnuje oblast pozemního, železničního, silničního a podzemního stavitelství, vodohospodářských a inženýrských staveb, sanací, technologií i zařízení, spolu s nabídkou služeb mechanizace a dopravy.

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Kolářová

+420 601 695 673,   kolarovai@ohla-zs.cz

Správa železnic, státní organizace

Správa železnic, státní organizace, vznikla v r. 2003, rozsahem svých činností a počtem zaměstnanců patří k nejrychleji rostoucím státním organizacím v ČR. Plní funkci vlastníka a provozovatele dráhy, zajišťuje provozování, provozuschopnost, modernizaci, rozvoj železniční dopravní cesty a přiděluje její kapacitu dopravcům. Od r. 2016 spravuje většinu nádražních budov na české železniční síti. Správa železnic zaměstnává přes 17 000 zaměstnanců ve více než 180 povoláních.

Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Houdková

+420 702 149 004,   HoudkovaM@spravazeleznic.cz

Wienerberger s.r.o.

Wienerberger patří mezi nejvýznamnější výrobce stavebních materiálů v České republice. Celá skupina Wienerberger Group je v této oblasti světovou jedničkou. Vyvíjíme nové produkty, které jsou v oblasti stavební výroby odpovědí na současné problémy v oblasti spotřeby energií, souvisejících klimatických změn a udržitelného rozvoje. Samozřejmě přitom myslíme na zajištění kvality bydlení v souladu s trendy počátku 21. století.
Naše produkty zlepšují životy milionů lidí. Utváříme tak budoucnost stavebnictví.

Kontaktní osoba

Barbora Krejčová

+420 722 076 920,   barbora.krejcova@wienerberger.com

Skanska a.s.

Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s 32 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě.
Studentům stavebních fakult nabízíme možnost zapojit se do praxe již během studia, ať už ve formě zkrácených úvazků, dohod nebo letních stáží, které jsou každý rok obohaceny o pestrý program. Rádi vám zorganizujeme exkurze na projektech po celé ČR nebo budeme pravou rukou při psaní diplomové práce.

Kontaktní osoba

Šárka Firbach

+420 739 501 539,   Sarka.Firbach@skanska.cz

S.O.K. stavební, s.r.o.

S.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost zabývající se výstavbou zemědělských a průmyslových staveb, montovaných rodinných a bytových domů, má vlastní výrobu ocelových konstrukcí a výrobu prefa. Je na trhu bezmála 30 let a zaměstnává více než 270 pracovníků. Nabízíme motivující měsíční mzdu, týden dovolené navíc, řadu benefitů a špičkové zázemí moderní stavební firmy. Uplatnění pro absolventy stavebních oborů FAST VUT nabízíme v oblastech projektant, přípravář, rozpočtář, stavbyvedoucí a statik.

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Tylčer

+420 727 927 840,   tylcer@sok.cz

Stráský, Hustý a partneři s. r. o.

Chcete projektovat mosty? Chcete se podílet na návrhu dopravních staveb v Česku a v zahraničí? Staňte se součástí našeho týmu! Jsme nezávislá projekční kancelář zaměřená na návrhy mostů a speciálních inženýrských konstrukcí. V našem portfoliu najdete mosty silniční, železniční a lávky pro pěší, ale také výškové budovy či zastřešení stadionů. Najdete nás v Brně a v Olomouci. Studentům nabízíme stáže a brigády s výhledem pracovního úvazku po skončení studia. Kontaktujte nás pro více informací.

Kontaktní osoba

Jan Trenz

+420 737 387 889,   j.trenz@shp.eu

IDPS s.r.o.

Společnost IDPS s.r.o. je mladá brněnská firma, která se věnuje realizaci pozemních, inženýrských a dopravních staveb v Brně a Jihomoravském kraji. Rádi do našeho týmu přijmeme studenty Fakulty stavební na pozice Technik stavební výroby a Technik stavební přípravy. Studentům nabízíme motivační stipendium a přizpůsobení práce studiu tak, aby jeho dokončení zůstalo prioritou. Při vstupu do stavební praxe budou studentům podporou zkušenější kolegové, kteří rádi předají své zkušenosti a know-how.

Kontaktní osoba

Ivana Bergmanová

+420 725 765 593,   ivana.bergmanova@idps.cz

IMOS Brno, a.s.

Jsme ryze českou společností, naše podnikatelské aktivity pod obchodní značkou IMOS se datují od roku 1990, formou generálního dodavatele zajišťujeme širokou škálu staveb v oborech Pozemní stavby a Dopravní a vodohospodářské stavby. Materiálně-technickým vybavením patříme ke špičkám svého oboru. Tato skutečnost umožňuje pokrýt vlastními prostředky i technicky velmi náročné stavby. Provozní vybavení společnost neustále přizpůsobuje novým trendům.

Kontaktní osoba

Lenka Mrázková

+420 736 604 240,   mrazkoval@imosbrno.eu

enteria a.s.

Český stavební holding enteria a.s. je seskupení menších a středních firem podnikajících ve všech oborech stavebnictví. Vznikl v roce 2008 se záměrem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost svých členů, a to zejména díky komplexnosti a vzájemné podpoře služeb a činností nabízených v rámci skupiny. V současné dobře zastřešujeme společnosti převážně stavebního charakteru s téměř 1200 pracovníky a výrobním potenciálem okolo 5,5 miliardy korun.
Studentům nabízíme celoroční stáže a brigády, a po ukončení studia první zaměstnání. Adaptační program máme pro čerstvé absolventy připravený na míru a rádi pomůžeme s prvními kroky na startu Vaší kariéry i v dalším rozvoji. Ať už Vás zajímají dopravní, pozemní, vodohospodářské stavby, nebo třeba projekce, zastavte se u nás a vše probereme.

Kontaktní osoba

Kateřina Menc

+420 722 993 230,   katerina.menc@enteria.cz

Hinton a.s.

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Od založení společnosti jsme zrealizovali 50 bytových projektů, 28 komerčních projektů, 11 rodinných domů a 2 haly. Divize zakládání staveb má za sebou 158 projektů a Divize hliníkové fasády 47 staveb. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví! Vás také? Tak pojďte stavět s námi! Přijďte se zeptat na náš stánek na aktuálně volné pozice pro studenty.

Kontaktní osoba

Mgr. Lenka Novotná

+420 721 626 834,   novotna@hinton.cz

ALLCONS a.s.

Pomůžeme Ti udělat krok ze studentského života do toho profesního. Jsme pohodový a přátelský pracovní kolektiv.
Naše brněnská pobočka se podílí na zajímavých projektech v oboru ocelových konstrukcí do celého světa. Staň se součástí našeho odborného týmu.
Praxe Ti pomůže lépe zvládnout školu.
Více informací o nás najdeš na www.allcons.cz
https://www.facebook.com/allcons.cz
https://www.instagram.com/allcons.cz/

Kontaktní osoba

Jindra Böhmová

+420 725 858 804,   jindra.bohmova@allcons.cz