FAST JOB DAYS

Milé studentky, milí studenti, na letošních Dnech pracovních příležitostí, které jsou určeny výhradně pro studenty FAST VUT se Vám od 20. do 22. února 2023 představí celkem 43 společností, které spolupracují s Fakultou stavební VUT v rámci Partnerského programu.

Již brzy se Vám zde společnosti představí krátkou videoprezentací. Každá společnost bude na svém stánku pouze v konkrétní den. Společnosti Vám nabídnou možnost brigády, pracovního poměru nebo jinou formu spolupráce i během studia. Po skončení FAST JOB DAYS 2023 zde budou prezentace včetně kontaktů na personalisty k dispozici ještě 6 měsíců.

Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte aktuální informace.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stáncích v atriu budovy D, každý den od 9.00 do 16.00!

Kdy


9.00 — 16:00

Kde

Atrium budovy D

CTP Invest spol. s r.o.

CTP je největší komerční realitní developer ve střední a východní Evropě. Buduje, spravuje a dodává na míru postavené high-tech business parky více než pěti stům klientům. Aktuálně do svého brněnského portfolia hledá šikovné stážisty, kteří budou pravou rukou zkušeným stavebním projektovým manažerům. Chceš získat pracovní zkušenost už během studií? Chceš se učit od těch nejlepších v oboru? Tak si přijď s námi popovídat na CTP stánek během FAST JOB WEEKu. Těšíme se na Tebe!

Kontaktní osoba

Lucie Hanáková

+420 608 982 370,   lucie.hanakova@ctp.eu

Skupina Metrostav

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí. Nabízíme vám odborné praxe na velkých a zajímavých stavbách a také možnost získat finanční motivační stipendium. Uplatnění u nás najdou i absolventi a absolventky všech stavebních oborů. Staňte se i vy součástí Skupiny Metrostav.

Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Purnochová

+420 702 284 272,   marketa.purnochova@metrostav.cz

THIERRA Management s.r.o.

Technologicko-stavební koncern THIERRA vznikl v roce 2022 strategickým spojením Václava Stehna, majitele společnosti ALGLAS, a Tomáše Vavříka, zakladatele developerské společnosti DOMOPLAN. Aktuálně se podílí na zakázkách za více než jednu miliardu korun. Dceřiná firma ALGLAS se zabývá lehkými obvodovými plášti a designovými částmi budov, která má za sebou realizace v České republice a Slovensku, za něž sklidila uznání od odborných kruhů, i od široké veřejnosti. Nabízíme možnost budovat kariéru v mladém, dynamickém koncernu THIERRA.

Kontaktní osoba

Ing. David Humenčák

+420 608 749 079,   david.humencak@thierra.com

VINCI Construction CS a.s.

Jsme největší stavební skupinou na území České a Slovenské republiky. Působíme ve všech stavebních oblastech, od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Naším cílem je budovat kvalitní projekty, které podpoří rozvoj ekonomiky a ulehčí naše každodenní činnosti s ohledem na prostředí, ve kterém žijeme. Vážíme si našich zaměstnanců, životního prostředí a našeho okolí. Základním kamenem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci. Stavíme na jejich odbornosti a zkušenostech. Vzděláváme je a posouváme se společně s nimi kupředu. Studentům vysokých škol nabízíme: stáže, praxe a brigády, konzultace a vedení diplomových prací, exkurze na vybrané stavby, absolventské pozice, rozvojové a vzdělávací programy pro nové kolegy, např. program Mladí inženýři. Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku.

Kontaktní osoba

Mgr. Zuzana Vácová, Dis.

+420 731 602 689,   zuzana.vacova@vinci-construction.com

AZ KLIMA a.s.

Od našeho založení v roce 1992 jsme nasbírali zkušenosti na více než 5000 projektů v oblasti vzduchotechniky a technického zabezpečení budov. Realizovali jsme řadu velkých projektů pro průmyslové celky např. automobilky, obchodní centra, nemocnice. Zájemcům z řad studentů umožňujeme získání praktických zkušeností z různých divizí firmy od obchodu, realizaci až po servis. Při studiu u nás můžete začít na brigádě a po ukončení studia Vás rádi potkáme jako stálého zaměstnance. Po celou dobu adaptace se Vám bude věnovat zkušený kolega.

Kontaktní osoba

Andrea Čapková

+420 702 176 414,   andrea.capkova@azklima.com

GEMO a.s.

Jsme prosperující, stabilní a významnou společností v oboru pozemního stavitelství. Realizujeme nadčasové moderní a designové projekty s respektem k životnímu prostředí v celé České republice i na Slovensku. Zaměřujeme se také na projektovou, inženýrskou a developerskou činnost. Nabízíme získání odborné praxe v našem Trainee programu při studiu a rovněž uplatnění pro absolventy stavebních oborů. Očekávat můžete individuální přístup, kvalitu, jistotu a spolehlivost. Rádi Vás v GEMO uvítáme.

Kontaktní osoba

Mgr. Blanka Kollárová

+420 604 298 108,   kollarova@gemo.cz

KELLER - speciální zakládání, spol. s r.o.

KELLER je stavební firma, která se zabývá řešením geotechnických problémů. Oproti ryze českým stavebním firmám můžeme čerpat i od kolegů z poboček z celého světa a to nám přináší velké výhody. K dosažení úspěchu v našem oboru je rovněž nezbytné se spolehnout na vysoce kvalifikované profesionály, proto naše zaměstnance neustále podporujeme v jejich osobním i profesionálním rozvoji. Předsevzetím vedení společnosti je vytvoření prostředí pro dokonalou týmovou spolupráci zaměstnanců, kteří budou hrdí, že pracují ve společnosti KELLER. Přijďte se o tom sami přesvědčit, staňte se součástí našeho týmu!

Kontaktní osoba

Ing. Petr Svoboda, Ph.D.

+420 602 290 696,   office.brno@keller.com

OHLA ŽS, a.s.

OHLA ŽS, a.s., je dynamická multioborová stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, údržbu i rekonstrukci. Na stavebním trhu působí 70 let a patří k největším a nejvýznamnějším firmám v oboru v České republice. Společnost je od roku 2003 součástí nadnárodní španělské stavební skupiny OHLA. Rozsah činnosti OHLA ŽS, a.s., zahrnuje oblast pozemního, železničního, silničního a podzemního stavitelství, vodohospodářských a inženýrských staveb, sanací, technologií i zařízení, spolu s nabídkou služeb mechanizace a dopravy.

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Kolářová

+420 601 695 673,   kolarovai@ohla-zs.cz

INFRAM a.s.

Společnost INFRAM a.s. vznikla v roce 1996 jako inženýrská a konzultační firma. Dnes nabízí profesionální služby související s přípravou a zajištěním realizace staveb. INFRAM a.s. disponuje týmem erudovaných specialistů, využívajících výpočetní techniku se špičkovým profesionálním programovým vybavením. Infram zaměstnává autorizované osoby dle zákona č. 360/1992 Sb., podporuje vzdělávání svých zaměstnanců, vlastní licence a má vyškoleny pracovníky pro využívání rozpočtového a kalkulačního software ASPE. Infram je členem sdružení CACE, ČBS, SSBK, ČSS, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a spolupracuje na výzkumných projektech s ČVUT a s Fakultou stavební VUT.

Kontaktní osoba

Ing. Pavlína Puklová

+420 602 186 827,   puklova@infram.cz

STRABAG a.s.

Jsme součástí nadnárodního koncernu STRABAG a patříme k největším stavebním společnostem na našem trhu. Pro naše zákazníky realizujeme i ty nejsložitější stavební projekty ve všech oblastech stavebnictví. Stavíme na týmové spolupráci a na odborných i lidských kvalitách. Nejlepší cestou, jak si otestovat teoretické znalosti, je okusit praxi u nás na brigádě, nebo na stáži. Zkušenosti můžete nasbírat při práci na konkrétním projektu v dopravím či pozemním stavitelství. A až dostudujete, bude tu na Vás čekat trvalý "job“.

Kontaktní osoba

Mgr. Karin Bílková

+420 602 565 916,   karin.bilkova@strabag.com

ArePlan s.r.o.

Zajímá vás projekce? Přijďte do ArePlanu! U nás se dostanete k projekci pozemních staveb, staveb pro technologie, energetiku a elektromobilitu. Naučíte se všechny stupně projektové dokumentace, zjistíte, jak jednat s profesanty a co obnáší inženýrská činnost. Přivítá vás team vedený zkušenými profesionály, zároveň budete mít možnost uplatnit vlastní nápady i přístup. Hledáte moderní typy práce jako remote-work, pružná pracovní doba, nebo bafan v kanceláři? Zastavte se k nám , protože tohle jsou vše věci, o kterých s Vámi umíme mluvit. ArePlan |Profesionálně připravený projekt|

Kontaktní osoba

Ing. Jan Veselý

+420 604 917 841,   vesely@areplan.cz

Brněnské komunikace a. s.

Společnost Brněnské komunikace a.s. zajišťuje inženýrskou činnost dopravních a pozemních staveb, projekční činnost a majetkoprávní přípravu chystaných staveb, zpracovává prognózy, plány a modely dopravy. V Brně spravuje a udržuje v činnosti světelnou signalizaci na křižovatkách, dopravní značení, dohlíží na komunikace a dopravní stavby vč. tunelů. Je pověřena organizací dopravy v klidu. Součástí činností jsou i geodetické práce, zimní a letní údržba komunikací a centrální řízení dopravy v Brně.

Kontaktní osoba

Vladimíra Navrátilová

+420 734 416 440,   navratilova@bkom.cz

Magistrát města Brna

Jsme jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Jihomoravském kraji, aktuálně zaměstnáváme cca 1 400 zaměstnanců. Naší vizí je poskytovat profesionální služby občanům města Brna. Spolupracujeme s vysokými školami, úspěšní studenti nachází uplatnění v pracovní poměru. Máme širokou nabídku benefitů, pořádáme akce pro zaměstnance. Studenti FAST VUT nachází uplatnění především na těchto odborech: investiční, dopravy a územního plánování a rozvoje.

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Jurečka

+420 542 172 150,   jurecka.zdenek@brno.cz

SWIETELSKY stavební s.r.o.

V České republice působí značka SWIETELSKY již 30 let. V průběhu let rozšířila svou činnost do všech regionů této země. SWIETELSKY dnes nabízí veškeré spektrum stavebních činností, poskytuje spolehlivost a ekonomickou stabilitu velkého stavebního koncernu a flexibilitu regionální stavební společnosti. Tato značka se opírá o 86letou historii a tradici rakouského koncernu. Díky síle větší než 1 600 pracovníků dosahujeme ročního obratu přes 10 miliard korun. V České republice působí značka SWIETELSKY od roku 1992. Poměrně brzy se svým obratem a počtem zaměstnanců zařadila mezi největší stavební firmy. Ke skupině SWIETELSKY v České republice dnes patří firmy SWIETELSKY stavební s.r.o., SWIETELSKY Rail CZ s.r.o., SWIETELSKY Real Estate CZ s.r.o. a JB Stavební, s.r.o. Nabízíme veškeré spektrum stavebních činností při zachování nejvyšší kvality, flexibility a dodržení termínů.

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Škrabal

+420 607 010 081,   r.skrabal@swietelsky.cz