FAST JOB DAYS

Milé studentky, milí studenti, na letošních Dnech pracovních příležitostí, které jsou určeny výhradně pro studenty FAST VUT se Vám od 19. do 21. února 2024 představí společnosti, které spolupracují s Fakultou stavební VUT v rámci Partnerského programu.

V blízké době se Vám zde společnosti představí krátkou videoprezentací. Každá společnost bude na svém stánku pouze v konkrétní den. Společnosti Vám nabídnou možnost brigády, pracovního poměru nebo jinou formu spolupráce i během studia. Po skončení FAST JOB DAYS 2024 zde budou prezentace včetně kontaktů na personalisty k dispozici ještě 6 měsíců.

Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte aktuální informace.

Těšíme se na Vaši návštěvu v uvedených dnech na stáncích v atriu budovy D, každý den od 9.00 do 16.00!

Kdy


9.00 — 16:00

Kde

Atrium budovy D

ArePlan s.r.o.

Zajímá vás projekce? Přijďte do ArePlanu! U nás se dostanete k projekci pozemních staveb, staveb pro technologie, energetiku a elektromobilitu. Naučíte se všechny stupně projektové dokumentace, zjistíte, jak jednat s profesanty a co obnáší inženýrská činnost. Přivítá vás team vedený zkušenými profesionály, zároveň budete mít možnost uplatnit vlastní nápady i přístup. Hledáte moderní typy práce jako remote-work, pružná pracovní doba, nebo bafan v kanceláři? Zastavte se k nám , protože tohle jsou vše věci, o kterých s Vámi umíme mluvit. ArePlan |Profesionálně připravený projekt|

Kontaktní osoba

Ing. Jan Veselý

+420 604 917 841,   vesely@areplan.cz

VCES a.s.

Jsme stavební a developerská skupina zaměřená na realizaci průmyslových a rezidenčních projektů, staveb občanské vybavenosti a vodohospodářských staveb. Prostřednictvím společnosti Linkcity se staráme i o komplexní development investičních záměrů našich klientů. Jsme součástí mezinárodní skupiny Bouygues Construction a působíme v České republice a na Slovensku. Vedle praxí, stáží a částečných úvazků nabízíme studentům uplatnění po absolutoriu, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Ujec

+420 602 176 163,   vladimir.ujec@vces.cz

Skupina ČEZ

Jsme energetickým koncernem a patříme mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice. Náš předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny, tepla a zemního plynu. Zabýváme se poskytováním komplexních energetických služeb.
Dáváme práci více než 27 tisícům zaměstnanců. Provozujeme Jaderné elektrárny Dukovany a Temelín.

Studentům vysokých škol nabízíme stáže, exkurze, spolupráci na bakalářských a diplomových pracích a stipendia. Všechny akce pro vysokoškoláky a nabídku volných pracovních míst najdete na https://kdejinde.jobs.cz/studenti-a-absolventi

Kontaktní osoba

Linda Navrátilová

+420 724 677 647,   linda.navratilova@cez.cz

GEOSAN GROUP a.s

GEOSAN GROUP a.s. je silná stavební společnost, která se už mnoho let řadí mezi významné subjekty na českém stavebním trhu.
Díky naší historii máme na čem stavět. Naše začátky se datují do raných devadesátých let a už tehdy jsme se účastnili velkých a zajímavých projektů.

Za dobu naší existence jsme se vyprofilovali na společnost se širokým záběrem stavebních činností. V současnosti se věnujeme převážně bytové, průmyslové, občanské, inženýrské, vodohospodářské a ekologické výstavbě.
Najdete nás v sedmi velkých městech.

Díky našemu celorepublikovému záběru můžeme pružně reagovat a být našim investorům vždy na blízku. Při získávání nových zakázek a jejich následné realizaci tím současně získáváme výhodu znalosti místních poměrů.
U nás platí – ať se staví kdekoliv, my to máme blízko.

Pro studenty/tky, absolventy/tky:

Neustále rosteme, postavte si svou kariéru u nás, vytváříme takové podmínky, aby kariéra všech našich zaměstnanců rostla spolu s námi.
Práce se studenty a studentkami nás baví, hledáme junior kolegy a kolegyně s praxí i bez.

Odborné znalosti ze školy u nás prohloubíte v praxi a my vám v tom rádi pomůžeme, nabízíme vám:
• Praxe při studiu: nabízíme krátkodobé i dlouhodobé brigády a stáže, částečné i plné úvazky, a to již při studiu.
Sami si zvolíte, zda vás láká více práce na stavbě či v kanceláři, nebo vyzkoušíte oboje.
• Vedení a konzultace bakalářských a diplomových prací: v případě zájmu vám pomůžeme s při psaní diplomové práce.
• Exkurze: zprostředkujeme exkurze na všech našich stavbách či odborných pracovištích společnosti.

Stavíme všemi směry, přidejte se k nám, těšíme se na vás!

Kontaktní osoba

Mgr. Lucie Šleglová

+420 731 503 020,   lsleglova@ggcz.eu

DEK a.s.

Vítej v rozmanitém světě skupiny DEK!
Je pro tebe důležitá tradice, stabilita a zázemí silné společnosti- opravdového lídra na trhu? Pak se neváhej připojit do naší rodiny DEK, jsme totiž na trhu již 30 let! Chceš se podílet na vývoji, být u samého začátku výrobního procesu, zažít core business nebo ovládnout projekční kancelář? Pro technické talenty nabízíme jedinečnou šanci stát se součástí týmu například ve společnostech Atelier Dek, BEST, Stavebniny DEK, G SERVIS a v mnoha dalších. Dejte nám o sobě vědět a my Vám pomůžeme najít práci snů.

Kontaktní osoba

Viktorie Cenedese

+420 704 686 046,   studenti@dek.cz

VINCI Construction CS a.s.

Jsme největší stavební skupinou na území České a Slovenské republiky. Působíme ve všech stavebních oblastech, od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Naším cílem je budovat kvalitní projekty, které podpoří rozvoj ekonomiky a ulehčí naše každodenní činnosti s ohledem na prostředí, ve kterém žijeme. Vážíme si našich zaměstnanců, životního prostředí a našeho okolí. Základním kamenem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci. Stavíme na jejich odbornosti a zkušenostech. Vzděláváme je a posouváme se společně s nimi kupředu. Studentům vysokých škol nabízíme: stáže, praxe, brigády, stipendijní program, konzultace a vedení diplomových prací, exkurze na vybrané stavby, absolventské pozice, rozvojové a vzdělávací programy pro nové kolegy, např. program Mladí inženýři. Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku.

Kontaktní osoba

Mgr. Zuzana Vácová, Dis.

+420 731 602 689,   kariera@vinci-construction.com

THIERRA Management s.r.o.

Technologicko-stavební koncern THIERRA vznikl v roce 2022 strategickým spojením Václava Stehna, majitele společnosti ALGLAS, a Tomáše Vavříka, zakladatele developerské společnosti DOMOPLAN. Aktuálně se podílí na zakázkách za více než jednu miliardu korun. Dceřiná firma ALGLAS se zabývá lehkými obvodovými plášti a designovými částmi budov, která má za sebou realizace v České republice a Slovensku, za něž sklidila uznání od odborných kruhů, i od široké veřejnosti. Nabízíme možnost budovat kariéru v mladém, dynamickém koncernu THIERRA.

Kontaktní osoba

Ing. David Humenčák

+420 608 749 079,   david.humencak@thierra.com

OHLA ŽS, a.s.

OHLA ŽS, a.s., je dynamická multioborová stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, údržbu i rekonstrukci. Na stavebním trhu působí již více než sedmdesát let a patří k největším a nejvýznamnějším firmám v oboru v České republice. Společnost je od roku 2003 součástí nadnárodní španělské stavební skupiny OHLA. Rozsah činnosti OHLA ŽS, a.s., zahrnuje oblast pozemního, železničního, silničního a podzemního stavitelství, vodohospodářských a inženýrských staveb, sanací, technologií i zařízení spolu s nabídkou služeb mechanizace a dopravy.

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Kolářová

+420 601 695 673,   kolarovai@ohla-zs.cz

PKV BUILD s.r.o.

Jsme PKV BUILD s.r.o. Zpracováváme energeticko-úsporné projekty, které patří k největším v ČR. Projektujeme fotovoltaické elektrárny, zpracováváme audity, ESG strategii, a hledáme úsporná opatření. Tím klientovi šetříme miliony korun ročně. Znáte firmy jako CTP, Bauhaus nebo Notino? Přesně to jsou naši klienti. Mimo jiné se pyšníme nejhezčími kancelářemi v Brně a mladým kolektivem, do kterého zapadnete jak nic.

Kontaktní osoba

Bc. Markéta Kelnarová

+420 605 027 577,   kelnarova@pkv.cz

Skupina Metrostav

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí. Nabízíme vám odborné praxe na velkých a zajímavých stavbách a také možnost získat finanční motivační stipendium. Uplatnění u nás najdou i absolventi a absolventky všech stavebních oborů. Staňte se i vy součástí Skupiny Metrostav.

Kontaktní osoba

Mgr. Markéta Purnochová

+420 702 284 272,   marketa.purnochova@metrostav.cz

CTP Invest spol. s r.o.

CTP je největší komerční realitní developer ve střední a východní Evropě. Buduje, spravuje a dodává na míru postavené high-tech business parky více než pěti stům klientům. Aktuálně do svého brněnského portfolia hledá šikovné stážisty, kteří budou pravou rukou zkušeným stavebním projektovým manažerům. Chceš získat pracovní zkušenost už během studií? Chceš se učit od těch nejlepších v oboru? Tak si přijď s námi popovídat na CTP stánek během FAST JOB WEEKu. Těšíme se na Tebe!

Kontaktní osoba

Lucie Hanáková

+420 608 982 370,   lucie.hanakova@ctp.eu

IMOS Brno, a.s.

Jsme ryze českou společností, naše podnikatelské aktivity pod obchodní značkou IMOS se datují od roku 1990, formou generálního dodavatele zajišťujeme širokou škálu staveb v oborech Pozemní stavby a Dopravní a vodohospodářské stavby. Materiálně-technickým vybavením patříme ke špičkám svého oboru. Tato skutečnost umožňuje pokrýt vlastními prostředky i technicky velmi náročné stavby. Provozní vybavení společnost neustále přizpůsobuje novým trendům.

Kontaktní osoba

Lenka Mrázková

+420 736 604 240,   mrazkoval@imosbrno.eu

PK OSSENDORF s.r.o.

Máš zájem účastnit se přípravy nejvýznamnějších dopravních staveb? Zajímá Tě úprava veřejného prostoru pro pěší a cyklisty, ale třeba i projektování tramvajových tratí nebo nadmístních komunikací jako dálnic a obchvatů? Přijď se podívat na stánek PK OSSENDORF s.r.o.! Jsme projektová kancelář s 20ti letou historií, podílející se na významných dopravních stavbách ve Tvém okolí i celé ČR. Nabízíme Ti možnost zapojit do našeho týmu, a to již během studia. Pro každého dokážeme najít individuální formu spolupráce. Neváhej a přijď získat více informací, jak se díky nám můžeš zapojit do zlepšování dopravní infrastruktury.

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Šťastná

+420 605 272 674,   stastna@pk-ossendorf.cz

Dopravoprojekt Brno a.s.

Dopravoprojekt Brno poskytuje špičkové projektové, inženýrské a konzultační služby v sektoru dopravy a vodohospodářství. V našich kancelářích byly připraveny stovky pozemních komunikací všech kategorií a tisíce mostů, od roku 2008 jsme součástí největší skupiny projekčních firem v Česku - SUDOP GROUP. Stále rosteme a rozšiřujeme náš tým - získáte cenné zkušenosti na reálných a zajímavých dopravních projektech, budete pracovat s nejmodernějšími SW nástroji vč. BIMu. Nabízíme přátelský a otevřený kolektiv, kanceláře v centru Brna a zajímavé benefity!

Kontaktní osoba

Vladimír Navrátil

+420 731 655 072,   vladimir.navratil@dopravoprojekt.cz

Delta Projektconsult s.r.o.

Chcete projektovat v BIM? Zajímá vás téma trvale udržitelné výstavby? Máte rádi inovace, konkrétní vize a komplexní přístup? Přidejte se k nám! Nabízíme možnost praxe při studiu i trvalé uplatnění po dokončení studia, a to jak v ČR, tak v našich pobočkách v zahraničí. Za dobu své více než 47leté existence jsme úspěšně dokončili celou řadu projektů v oblasti průmyslových a kancelářských budov, nákupních a zábavních center, bytové a rezidenční výstavby, vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení, ale také třeba hotelů a wellness. Naše TOP PROJEKTY si prohlédněte na našem webu.

#cooperationisourgift #beyondbuilding

Kontaktní osoba

Mgr. Marcela Kolářová

+420 725 394 508,   m.kolarova@delta-group.cz

IDPS s.r.o.

Společnost IDPS s.r.o. je mladá brněnská firma, která se věnuje realizaci pozemních, inženýrských a dopravních staveb v Brně a Jihomoravském kraji. Rádi do našeho týmu přijmeme studenty Fakulty stavební na pozice Technik stavební výroby a Technik stavební přípravy. Studentům nabízíme motivační stipendium a přizpůsobení práce studiu tak, aby jeho dokončení zůstalo prioritou. Při vstupu do stavební praxe budou studentům podporou zkušenější kolegové, kteří rádi předají své zkušenosti a know-how.

Kontaktní osoba

Ivana Bergmanová

+420 725 765 593,   ivana.bergmanova@idps.cz

Jihomoravský kraj

Krajský úřad Jihomoravského kraje spravuje tu část naší země, která je pro většinu zaměstnanců srdcovou záležitostí – Jihomoravský kraj. Prostřednictvím našich odborníků pečujeme o 1,2 mil obyvatel a podporujeme například zdravotnická zařízení, sociální zařízení a dopravní infrastrukturu. Dále se staráme o rozvoj obcí a měst o ochranu ekosystému i lidových tradic. Se stejnou pílí budujeme vztahy s jinými kraji u nás i v zahraničí. Podporujeme kulturní i sportovní rozvoj občanů. Zároveň jsme také hrdým zaměstnavatelem, pro náš kraj pracuje více než 750 zaměstnanců.

Kontaktní osoba

Ing. Radka Kovářová

+420 541 651 246,   kariera@jmk.cz