UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Zpracovatel/ka digitální technické mapy ČR (DTM ČR)

Smarticity® je inženýrská, technologická a konzultační společnost pracující v oblasti geodézie, prostorových dat, geoinformací a 3D technologií. Sídlíme v Brně, ale operujeme kde je potřeba, provádíme geodetické práce v terénu a zpracování dokumentace pro přípravu a realizaci staveb.

Zadavatel Smarticity Technologies, s.r.o.
typ brigáda
Místo Kancelář v Brně nebo Zlíně, homeoffice v ČR/SR

Hlavní obsah pracovní nabídky:

• Náplní Vaší práce bude zpracování vstupních dat (vektorové kresby, mračen bodů, snímků) dle postupu zadavatele do finální podoby digitální technické mapy. Zpracování probíhá v CAD SW přizpůsobeném zpracování DTM ČR.
  • Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání technického směru. Dále požadujeme Vaši časovou kapacitu alespoň 20 h/týdně.
  • Práce je vhodná pro studenty i absolventy. Zaškolení je samozřejmostí, budete součástí stávajícího týmu zkušených zpracovatelů a budete mít k dispozici firemní PC/notebook a přístup k firemnímu Teams se všemi podklady. Nabízíme odměnu 150 Kč/h nebo v případě HPP odpovídající odměnu dle dohody.
  • Kontaktní údaje: tomas@smarticity.cz

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/296