UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Projektant – dlouhodobá brigáda pro studenta VŠ

Společnost PERI, spol. s r.o. je nejvýznamnější mezinárodní společnost v oblasti bednění a lešení v České republice, úspěšně působí na českém trhu téměř 30 let a v současné době zaměstnává v ČR 220 zaměstnanců.

Zadavatel PERI, spol. s r.o.
typ brigáda
Místo ZLÍN

Vaše náplň práce:

  • návrh kladečských plánů bednění pro monolitické konstrukce v programu AutoCAD

Očekáváme:

  • student VŠ, stavební zaměření – nejlépe pozemní stavby (pozice je vhodná pro všechny studenty bez rozdíl ročníku, který právě studují)
  • základní znalost AutoCAD
  • orientace ve statice
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (občasná komunikace se zahraničními kolegy z Německa, školení)
  • zodpovědnost
  • samostatný přístup k práci
  • docházka alespoň 1 den/týden

Nabízíme:

  • možnost získat praxi a podílet se na zajímavých projektech
  • zaučení a vedení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • společnost je otevřena s Vámi řešit individuální nastavení
  • plat 150 – 200 Kč/h
  • forma spolupráce na DPP, poté možnost přejít na HPP
  • docházka alespoň 1 den v týdnu (dle Vašich preferencí)
  • po zapracování možnost práce na home-office
  • nástup možný dle dohody
  • kanceláře: Zlín

kontakt: Eva van Helden, eva.vanhelden@peri.cz, mobil: +420 731 422 955

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/289
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum