UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Obchodně technický specialista junior, Frýdek-Místek

Tým pracovníků společnosti Atemit pracuje v oblasti speciálních stavebních hmot a aplikace podlah již od roku 1995.Za tuto dobu jsme získali na českém trhu ojedinělé znalosti a zkušenosti, o které se s Vámi podělíme. Aplikovali jsme stovky tisíc metrů čtverečních. Naši pracovníci vedli vývoj a testování řady špičkových materiálů, které jsou dnes na českém trhu běžně aplikovány. Zákazníkům nedodáváme jen aplikaci. Nabízíme profesionální řešení během celého procesu přípravy, realizace i používání průmyslové podlahy. Jsme ochotni vždy seriózně poradit a doporučit, co je pro zákazníka z technického i finančního hlediska nejvhodnější.

Zadavatel ATEMIT, s. r. o.
typ práce na plný úvazek
Místo Frýdek-Místek

Pokud máte vzdělání technického směru, nebojíte se komunikace s lidmi a chcete být v obchodě férový, tak určitě čtěte dále.

Co bude Vaším úkolem?

Hledáme asistenta obchodně technického specialisty, který časem dokáže sám zpracovávat cenové nabídky a kalkulace, navrhovat technická řešení podlah, komunikovat se zákazníky a subdodavateli a doprovázet obchodníka na jednání u zákazníka v rámci Olomouckého, Moravskoslezského kraje a Slovenska. A pokud budete zapálený/á, časem můžete vyrůst v samostatného obchodně technického specialistu. :)

Když to shrneme, Vaše práce bude z poloviny obchod a z poloviny technické návrhy a řešení. Zaměřujeme se nejen na novostavby, ale i na rekonstrukce průmyslových podlah, a to s sebou nese spoustu technické přípravy, posouzení stávajícího stavu a nalezení řešení, které je nejlepší pro zákazníka a jeho provoz. Budete nepostradatelným členem týmu na naší pobočce ve Frýdku-Místku, bez kterého se zakázky neobejdou. :-)

Jak si Vás představujeme?

 • Ideální uchazeč má vzdělání technického směru – stavebního směru je výhodou, ale neodmítneme ani šikovného člověka s jiným technickým vzděláním, který má zájem a snahu se vše rychle naučit.
 • Rádi v našem týmu přivítáme jak absolventy či studenty posledního ročníku, tak i uchazeče s praxí.
 • Zvládáte číst technické výkresy a po zaučení dokážete zpracovávat cenové nabídky.
 • Umíte pracovat v MS Office – v Outlooku jste schopni komunikovat s kolegy i zákazníky, ve Wordu vytvořit nabídku, v Excelu zase zpracovat cenovou kalkulaci. Vše budete vytvářet na základě vzorů, šablon a postupů, které Vás naučíme.
 • Jste někdo, komu není jedno, co zákazníkovi nabídne. Zakládáme si na férovosti a navrhujeme zákazníkovi takové řešení, díky kterému dostane podlahu splňující jeho požadavky, a to v maximální kvalitě. Za naši práci se nestydíme a vozíme zájemce na prohlídky našich dřívějších realizací.
 • Máte řidičský průkaz skupiny B.
 • Musíte chtít. Být otevřeni novým věcem, chtít se učit, rozvíjet a dělat svou práci dobře. Tak to děláme my a naši zákazníci to oceňují.

Co Vám za to nabízíme?

 • V první řadě dobrý pocit z dobře vykonané práce, na čemž si zakládáme. Uvidíte výsledky Vaší práce a to, že Vaše práce je pro fungování firmy důležitá.
 • Motivační ohodnocenípodle odvedené práce.
 • Zasloužených 5 týdnů dovolené.
 • Dárek k narozeninám a Vánocům.
 • Kariérní růst– začnete na pozici asistenta obchodně technického specialisty, který Vás postupně vše naučí, poté můžete přejít na pozici samostatného obchodně technického specialisty.
 • Odborný růstpo stránce obchodní, technické i manažerské – pro naše zaměstnance zajišťujeme intenzivní vzdělávání, aby byli jedničkami v oboru.
 • O Vaši dobrou náladu a společenské vyžití v rámci firmy se postará naše marketingové oddělení, které pořádá několikrát do roka různé společné akce.
 • Občerstvení na pracovišti– můžete si dát čaj nebo třeba výbornou kávu, které se u nás vypije přes 85 kg za rok. :-)
 • Služební telefon a notebookjsou samozřejmostí, osobní automobil po dosažení určitého stupně vývoje.

 

U konkurzu hodně dáme na to, jaký máme z uchazeče dojem. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí nebo ho něco nebaví. Ceníme si upřímnosti a férového jednání. Pokud jste takoví, pošlete nám svůj životopis s fotografií a připojte pár řádků, jaká je Vaše motivace pracovat právě u nás, co Vás baví, co Vás nebaví – rádi se o Vás dozvíme více a u konkurzu se o tom pobavíme. :-)

Pokud jde o nástup, je možný obratem. Tak neváhejte a ozvěte se nám. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Kontaktní údaje:

Ing. Tereza Mašková

tel: 775 018 834

e-mail: personalni@atemit.cz

Sdílet

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/316
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum