UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Konstruktér

Jsme dynamická společnost s širokým polem působnosti v oblasti výstavnictví, pořádání odborných akcí, konferencí a veletrhů. Působíme v tuzemsku i v zahraničí. Podařilo se nám dát dohromady skvělý tým lidí, kteří dokáží našim zákazníkům nabídnout individuální a originální řešení a odvádějí kvalitní práci.

Zadavatel Exponex, s.r.o.
typ práce na plný úvazek
Místo Janouškova 2015 / 1a, 613 00 Brno

V současné době hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici „konstruktér – junior“

Místo výkonu práce

Společnost Exponex, s.r.o.

Janouškova 2015 / 1a, 613 00 Brno

Pracovní náplň

  • Navrhování a konstruování výstavních expozic a výrobků z kovů a dřeva.
  • Návrh a vývoj nových produktů v oboru výstavnictví.
  • Modelování ve 3D, tvorba detailů a příprava technické a výrobní dokumentace.

Požadavky

  • Pozitivní přístup k práci a schopnost práce v týmu.
  • Technické VŠ nebo SŠ vzdělání.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou.
  • Výhodou je znalost jednoho z následujících programů:

Solidworks, Archicad, AutoCAD a chuť naučit se pracovat s ostatními.

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr, zázemí v kanceláři projekčního oddělení v novém moderním sídle společnosti v Brně.
  • Odpovědnou, zajímavou a různorodou práci na projektech realizovaných po celém světě s možností cestování (Evropa, Amerika, Asie, Blízký Východ).
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Mladý pracovní kolektiv.
  • Nástup možný ihned. Vhodné pro zkušené konstruktéry, čerstvé absolventy i studenty posledního ročníku.

Kontaktní osoby:

Ing. Jan Vincour | jvincour@exponex.cz | tel.: 731 426 864

Ing. arch. Petr Říha | priha@exponex.cz | tel.: 601 351 301

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/298
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum