Výztuha

ÚVOD FOTO BO001 BO002 BO004 BO003/BO006 BO008/CO001 BO009 BO054 CO054/CO070 SKLO

"IN METAL WE TRUST"


Motto:

"Kdyby měli učitelé ovládnout látku do té míry, aby ji mohli vyučovat, nevyučovali by ji vůbec, protože by strávili celý život jejím studováním." (Denis Diderot)


zjev

Kontaktní údaje:

e-mail: pesek.o(zavináč)fce.vutbr.cz

Kancelář: C203

Telefon do kanclu: 541 147 329

Konzultace: k předmětům bude sděleno na cvičení, jinak po domluvě


Kde jsem se tu vzal:

Ja narodil se v malo selo iže imenuje se Bohňovice vo Vzhodnych Čehijach. Skoro my osadili se vo pobližnym gradski Choceň gde ja hodil do školy. Vyše pozdno ja studioval vo Vysokim Mytu promyslovu školu. Potom ja odšel do Universited tehničny v Brnu gde ja dodneś jesm. Vo voľnym čase ja běgam za poveselenim se ale i kompetitivny běg orientacny, maratonsky či gorsky dělam. Kromě togo ja dbam na naš krasny lěs a dobry pivo piju.

(napsáno v medžuslověnskym jezyku)


Chcete-li zápočet:

Podmínky pro udělení zápočtu se v jednotlivých předmětech liší a budou sděleny vždy na prvním cvičení. V zásadě by se daly shrnout následovně: choďte na cvičení (s připravenou kalkulačkou a vědomostmi), na cvičení pracujte (nebo předstírejte, že pracujete), průběžně konzultujte / odevzdávejte příklady (pajcovat můžete, rozumět problematice musíte). Toť vše. Jo a může být zápočtový testík.


Další doporučená literatura:

Kromě literatury uvedené k jednotlivým předmětů se doporučuje nastudovat následující

František Nepil: Jak se dělá chalupa (do pozemáku) | Ajay Jain: Peep peep don`t sleep (do silnic) | Jules Verne: Ocelové město (do kovů) | Alexandr Solženicyn: Jeden den Ivana Děnisoviče (realizace a BOZP) | Pierre Boulle: Most přes řeku Kwai (do dřeva a mostů a zakládání) | A. C. Clarke: Rajské fontány (do pružnosti) | William Golding: Pán much (do sociální komunikace).


Odkazy, které se jinam nehodí:

Záporný Poissonův Součinitel

"Databáze" konstrukcí a Index mrakodrapů

Statické tabulky

Gallopin' Gertie - příběh o tom, jak to tenkrát foukalo v Tacomě.

Program LTBeam vypočítá pružný kritický moment.


Na světlo světa stránky tyto přišly léta Páně dvoutisícího patnáctého rukama Ondřeje Peška rodem z Bohňovic.