UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

PROJEKTANT BEDNĚNÍ

Společnost Česká Doka bednicí technika spol. s r.o. je dceřiná společnost celosvětově působící rakouské firmy. Zabývá se systémovým bedněním pro stavby z monolitického betonu. Sídlí v Praze 9 - Čakovicích, s pobočkami v Brně a Ostravě. V současné době rozšiřuje svůj tým technického oddělení a přijme kolegu na plný pracovní úvazek v centrální pobočce v Praze na pozici PROJEKTANT BEDNĚNÍ.

Zadavatel Česká Doka bednicí technika spol. s r.o.
typ práce na plný úvazek
Místo PRAHA

Náplň práce:

  • Navrhování a projekce bednicích systémů pro monolitické konstrukce pozemních staveb, mostů a tunelů
  • Vytváření cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky
  • Vzdělávání se v oboru ŽB konstrukcí, bednění a technologie betonů
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Požadavky:

  • Uvítáme kolegu se vzděláním stavebního směru, s vysokou školou či šikovného středoškolsky vzdělaného technika.
  • Znalost AutoCad na dobré úrovni nutná, výhodou je znalost SCIA Engineer, Dlubal a BIM software
  • Praxe ve stavebnictví vítána, rádi však přijmeme i absolventa.
  • Angličtina je výhodou pro komunikaci s centrálou v zahraničí

Nabízíme / Naši zaměstnanci si chválí:

  • Práci na technicky zajímavých i výjimečných projektech
  • Zázemí úspěšné stabilní mezinárodní společnosti, vybavené a fungující dle zahraničních standardů
  • Příjemné a kolegiální pracovní prostředí
  • Další vzdělávání, školení, osobní rozvoj (organizované také v rakouské centrále)
  • Motivující platové ohodnocení a řadu dalších benefitů
  • Bezproblémové parkování; MHD, vlakové nádraží v dochozí vzdálenosti

Doplňující informace:

  • Nástup je možný ihned či po dohodě.
  • Pro tuto pozici hledáme kolegu do pobočky Praha - Čakovice.
  • V případě Vašeho zájmu o tuto pozici se budeme těšit na Váš životopis.

Kontakt:

Mgr. Karolína Prokopová

+420284001317

+420727899468

karolina.prokopova@doka.com

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/239
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum