UPOZORNĚNÍ
Nabídka práce již vypršela a nemusí být platná.

Projektant/Architekt developerských staveb

Jsme developerská společnost se sídlem v centru ve Zlíně, která se zabývá kompletním procesem nákupu, návrhem studie, zajištěním projektu pro stavební povolení a přípravou výstavby nemovitostí s prodejem, kdy vždy pracujeme pouze na vlastních projektech. Aktuálně rozšiřujeme tým, a pokud chceš zajímavou práci s možností se podílet na tvorbě zajímavých projektů, jejich realizaci a procesu prodeje, tak se přidej k nám!

Zadavatel CONFRATELLI S.R.O.
typ práce na plný úvazek
Místo ZLÍN

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace v různých stupních projekční přípravy – architektonická studie, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizační projekt
  • koordinace jednotlivých profesí v různých stupních projektové dokumentace
  • návrh a zpracování požadavků vyplývajících z požadavků profesí
  • dohled nad řešením jak z technické, tak i ekonomické perspektivy
  • zodpovědnost za správnost, efektivnost a časovou souslednost projekční přípravy
  • úzká spolupráce s projektovým týmem a designérem, realizačním týmem

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oboru stavebnictví – ideálně pozemní stavitelství
  • živnostenské oprávnění - IČO
  • koordinační činnosti v týmu s kolegy a klienty ve fázi projektu, přípravy, stavby, prodeje
  • dohled nad řešením projektu jak z technické, tak i ekonomické perspektivy
  • dobré vystupování, zodpovědnost, pozitivní přístup
  • zkušenost s jednáním s úřady, znalost legislativy povolovacích procesů
  • znalost projekčních 2D a 3D programů podmínkou {AutoCAD, ArchiCAD), MS Excel, MS Word
  • řidičský průkaz sk. B
  • autorizace ČKAIT pozemních staveb výhodou

Nabízíme:

  • práci na IČO, DPP
  • auto pro služební účely, notebook, mobil, ipad
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusy
  • práci v kanceláři a v terénu staveb
  • být součástí komplexního procesu od přípravy projektů, prodeje až po jejich realizaci
  • odborné školení ve stavebnictví, designu, sw
  • moderní pracovní prostředí v nových kancelářích v centru Zlína, které jsme sami navrhli a realizovali
  • každý druhý pátek pracovní doba na home office

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis v elektronické podobě na e-mail:       info@confratelli.cz

Zkrácený odkaz https://www.fce.vutbr.cz/pro-studenty/pracovni-nabidky/240
Vložil Ing. Daniel Skřek
Datum